CRM Yazılımı

Müşteri portföyü gelişmiş olan firma yada şirketler müşteri takibi,stok takibi gibi şeyleri aktif bir şekilde kontrol etmek için müşteri takip sistemlerine ihtiyaç duyarız. Müşteri takibi için CRM yazılımlarında faydalanmak oldukça doğru olacaktır. CRM yazılımı müşteri takip programları arasında en iyisidir. CRM yazılımı hizmetleri veren akarsubaşı yazılım web ve seo hizmetleri sizlere müşteri takip,CRM yazılımı ile ilgili kaliteli hizmet verecektir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi, yani Customer Relations Management” (CRM yazılımı) hemen her firma için büyük önem arz eden konuların başında geliyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de son yıllarda iş çevrelerinde sıkça gündeme gelen bir kavram olarak her sektörden profesyonellerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bir firmanın faaliyetlerine devam edebilmesi için müşteri memnuniyeti esastır ve bu durumda müşteri ile iletişim halinde olunmalı, müşteri tanınmalı, kazanılmalı ve elde tutulmalıdır. İşte müşterinin tanınması, kazanılması ve kaybedilmemesi için yapılan çalışmaların tamamına verilen isim CRM yazılımı’dır.

Akarsubaşı yazılım olarak her firma profilinde sınırsız kullanıcı ile yönetebileceğiniz Leopard CRM yazılımı geliştirdik. Leopard CRM yazılımı Türkiye koşullarında müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmeniz açısından;satış pazarlama, satın alma, raporlama, iş akışları, faturalar, iş emirleri, ajanda, adaylar, müşteriler, canlı santral bağlantısı vb bir çok ihtiyaca uygun üretilmiş modülleriyle hizmetinizde.

Leopard CRM yazılımı, web tabanında üretilmiş açık kaynak kodlu bir CRM yazılımı'dır. Web tabanlı olması ve tüm mobil platformlara uyumlu olması sayesinde işlerinizi işyerinde olmadığınız anlarda yada kendi bilgisayarınıza ulaşamaığınız anlarda dahi rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz. 

Leopard CRM yazılımı ile ilgili daha detaylı bilgi, videolar ve demo için proje sayfamızı ziyaret ediniz.

crm yazılımı

Proje Sayfası VideoDemoKullanıcı Adı: demo Şifre: demo Satın Al

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.