E-Ticaret Sistemleri

İnternet dünyasının gelişmesi ile satışlar iş yerleri,mağazalar,dükkanlar dışında yeni bir satış pazarı kazandı ve bu pazara e-ticaret ismi verildi. E-ticaret birçok pazardan daha kullanışlı ve zahmetsiz olması ile beraber güvenlik konusunda da dikkat edilmesi gereken bir ticaret türüdür. E-ticaret yapmayı düşünüyorsanız profesyonel olarak e-ticaret sayfaları tasarlayan,e-ticaret sistemleri yazan akarsubaşı yazılımdan bu hizmetleri alabilirsiniz.

E- TİCARET  SİSTEMLERİ

Online Bir Şube Açın 

Akarsubaşı Yazılım olarak internet platformunda size online şubeler yaratıyoruz. Sanal pos entegrasyonlu, yönetim panelli  E- ticaret sistemlerimizle artık sizinde web ortamında bir dükkanınız olsun.

KONTROL PANELİ

Akarsubaşı  E-Ticaret sistemlerinin tümü arka plandaki yönetim paneli sayesinde sizinde ürün ekleme/çıkarma fiyat ve içerik güncellemelerini yapmanıza olanak sağlar.

SANAL POS ENTEGRASYONU

Akarsubaşı  E-Ticaret sistemlerinin tümüne dilerseniz kredi kartı ile ödeme modülü ekleyerek müşterilerinizden kredi kartı ile daha hızlı ve daha güvenli bir alışveriş deneyimine erişin.

CARİ STOK KAYDI

Sistemlerimizde bulunan stok ve cari kayıt modülleri sayesinde ne kadar ürününüz kaldığını, hangi üründen ne kadar sattığınızı ve alacak verecek durumlarınızı takip edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.